Ak Parti Kars Teşkilatı, video konferans ile bayramlaşma programına katılım sağladı
Ak Parti Kars Teşkilatı, video konferans üzerinden düzenlenen bayramlaşma programına katılım sağladı.
10 Nisan 2024 Çarşamba 17:53
![Ak Parti Kars Teşkilatı, video konferans ile bayramlaşma programına katılım sağladı](https://www.gazetekars.com/d/news/47528.jpg)
Ak Parti Kars Milletvekili Adem Çalkın : “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında video konferans üzerinden düzenlenen bayramlaşma programına katılım sağladık. Cenab-ı Allah birliğimizi, kardeşliğimizi, hizmet aşkımızı daim eylesin. Aziz Milletimiz ile birlikte sağlık ve huzur içinde daha nice bayramlara kavuştursun.
Facebook'la Yorumla
İlk yorum yazan siz olun